Volajte Po-Pia
od 8:00 do 18:00
0918 384 550

Dobré rady a nápady

20% zľava pre novorodencov

Keď sa babätko narodí je úplne malilinké :-), ani sa však nenazdáme a zrazu je z neho "veľký človek".
Každá mamička si pred pôrodom pripraví prvú výbavičku s tými najmenšími veľkostiami oblečenia, ako pre bábiky. Všetky však veľmi dobre vieme ako rýchlo z týchto prvých vecičiek vyrastú. Práve pre to sme pre Vás milé mamičky pripravili akciu na všetky druhy veľkosti newborn (pre novorodencov) a to 20% zľavu na každý jeden kus. Viac informácií nájdete v oddelení "NOVORODENEC".


Niečo pre mamy

Milé mamičky, aby ste nemuseli chodiť ďaleko, pripravili sme aj pre Vás zatiaľ niečo málo v našej ponuke. Postupne budeme dopĺňať aj doplnky a širšiu ponuku pohodlného oblečenia. Navštívte aj naše oddelenie "NIEČO PRE MAMY"Čakáte bábätko? Vaša ratolesť bude mať sviatok?

Pomôžte svojim známym kúpiť pre ne darčeky. Prejdite si náš e-shop a vyberte si čo sa Vám páči, zašlite nám to mailom na adresu viktorias31@gmail.com, my si to poznačíme a Vašim známym/rodine poradíme. Vašou úlohou bude im len posunúť na nás mailový či telefonický kontakt, nech sa s nami skontaktujú a my im presne poradíme čo by sa Vám hodilo alebo čo práve potrebujú Vaše deti., príp. akú sumu chcú investovať. Takto sa nemôže stať, že Vám kúpia niečo čo Vaším ratolestiam bude malé alebo veľké alebo rovnaké ako kúpil niekto iný.

Takisto docielite to, že každý bude spokojný, Vaši známi že nemajú žiadnu starosť a Vy, že Vaše dieťa bude mať to čo práve potrebovalo.

 

Môžete aj osobne navštíviť našu predajňu v Bratislave, na Pribišovej ulici a vybrať si tovar priamo

u nás. My si ho poznačíme a potom už len stačí ak k nám pošlete Vašich známych či rodinu a my im

presne ukážeme čo majú pre Vaše ratolesti kúpiť.

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x